دیدار دکتر محمودی با خانواده ابو شهدا مرحوم حاج اسماعیل خانمحمدی

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان سه شنبه شب با حضور در منزل ایشان ضمن عرض تسلیت ، با خانواده آن مرحوم دیدار و گفت وگو کرد.

محمودی بیان کرد درگذشت ابو شهدا حاج اسماعیل خان‌محمدی ، پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر اسکندر، عبدالله و قربانعلی خان‌محمدی شیخدرآبادی باعث تأثر خاطر شد.


محمودی اضافه کرد: این اسوه فداکاری و مقاومت با ایمان و اعتقاد راسخ به آموزه‌های انسان‌ساز مکتب اسلام، فرزندانی شجاع و وارسته پرورش و برای پاسداری از مرزهای اعتقادی و ملی و تحکیم انقلاب اسلامی تقدیم نمود و با کسب نشان ملی ایثار، افتخار ابدی نصیب خود کرد.

محمودی افزود: اینجانب مصیبت وارده را به خانواده گرانقدر آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم و در این ایام پرفیض اربعین حسینی از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه و هم‌نشینی با شهدای عاشورا و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

شهید «قربانعلی خانمحمدی» سال ۱۳۴۶ متولد شد و سال ۱۳۶۱ در عملیات مسلم بن عقیل در سومار به شهادت رسید. شهید «عبداله خانمحمدی» سال ۱۳۵۰ متولد شد و سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در شلمچه به شهادت رسید.

شهید «اسکندر خانمحمدی» سال ۱۳۳۹ متولد شد و سال ۱۳۶۵ در حین کمک به مصدومان حمله هوایی رژیم بعث عراق به مدرس زینبیه و ثارالله میانه در حمله مجدد هوایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.