پیام مدیر عامل مجتمع فولاد میانه و سرپرست شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت دهم تیر ماه روز صنعت و معدن

  • تاریخ انتشار : 1399/04/09
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پیام مدیر عامل مجتمع فولاد میانه و سرپرست شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت دهم تیر ماه روز صنعت و معدن بسته هستند

همكاران عزيز و محترم هميشه همراه ؛

باسلام

  به حرکت در آوردن چرخ صنعت و تولید کشور ، مستلزم اهتمام ، مساعی و مجاهـدت تک تک ایرانیان است به خود مـی بالیم که با تـلاش های تحسین برانگیز غیورمردان و زنان پولادین، چـرخ های موتور پیـشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریت جهادی به پیش می رویم و به جهانــيان ثابت كردیم كه  ایران شایستگی ایستادن در بالاترین قله های جهان را دارد و توانـمندی های ما بی نظیر است و بدون ترديد مـيهن ما مرهون تلاشهاي همه كارگران ، مهندسان صنـعتي و كارآفرينان انديشمند و خيرخواه و صبور میباشد و سعادت و پيشرفت آينده نيز در گرو فعاليت و حضور شما عزيزان خواهد بود .

اينجانب بر خود واجب و لازم دانسته تا دهم تـیر ماه را که بنام روز صنعت و معدن نامگذاری گردیده اين روز بزرگ را به كلـیه صنعتگران ، مهـندسان صنعتی و معدني و كارگران زحمـتكش وغیرتمند صنایع كشور بالاخص به تمامي همكاران سختكوش شرکت فـولاد آذربایـجان و مجتمع فولاد میانه ، تبریك عرض نمايم. پیشرفت هرچه بیشتر حوزه صنعت و معدن کشور را در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام “جـهش تولید”  نامگذاری گردیده  را از درگاه خداوند متعال مسئلت مینمایم. موفق وکامروا باشید.

 

                                                                                                 مهرداد ناجی

                                                                                     مدیرمجتمع فولاد میانه و

                                                                                 سرپرست شرکت فولاد آذربایجان

 

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/04/09