پیام مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته پژوهش

  • تاریخ انتشار : 1399/09/24
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پیام مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته پژوهش بسته هستند

پیام مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته پژوهش

هُوَ الْخَلَّاقُ الْعَلِيمُ

با علم اگر عمل برابر گردد                                     کام دو جهان نیز میسر گردد

اقتدار حقیقی یک ملت در گروی علم است، علم است که بقیه ی منابع و مایه های اقتدار را به کشور ارزانی می دارد.      (مقام معظم رهبری)

همکاران عزیز و همیشه همراه

پژوهش فرآیند تولید علم است و تولید فناوری به کارگیری یافته های پژوهشی است. تاثیرگذاری پژوهش و فناوری در تمدن کنونی دنیا و در آینده ی آن بسیار روشن و بدیهی است و هر چه در تاریخ بشری به زمان های اخیر نزدیک می شویم این تاثیر گذاری بیشتر می شود. منبع اصلی در طول تاریخ برای معرفی و ترویج پژوهش، امام جعفر صادق (ع) بوده اند که توسط شاگردان برجسته ی خود، پژوهش های علوم تجربی را علاوه بر علوم دینی تاسیس و ترویج کرده اند و در حقیقت نور افشانی پژوهش مرهون آن امام بزرگوار است.

حوزه پژوهش بستر مناسبی را برای بروز و ظهور خلاقیت ها در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و ارایه راهکارهای مناسب، فراهم می کند. طی سالهای گذشته شرکت فولاد آذربایجان به واسطه پتانسیل بالای اعضاء محترم هیات مدیره و همکاران کوشای خود گام های بلندی را در مسیر توسعه و پیشرفت برداشته و انتظار می رود با عنایت و لطف الهی شاهد نمود بیشتری از خلاقیت و تلاش همکاران در بستر پژوهش و فناوری باشیم.

اینجانب ضمن تبریک هفته پژوهش به همکاران محترم، امید آن دارم، در سایه ی حضرت حق، با نوآوری، نو اندیشی، ابتکار و ابداع همواره پیوند عمیق و وثیق با خلاقیت و شکوفایی داشته باشید و به قلل رفیع دانایی و توانایی دست یابید.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/09/24