پیام تبریک محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته دولت

بسم الله الرّحمن الرّحیم

تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است. هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است


همزمان شدن هفته دولت با ایام ماه محرم و همزمانی شهادت شهیدان رجایی و باهنر با قیام امام حسین(ع) نشانه ای قابل توجه است چرا که خدمت به خلق خدا از جهاد در راه حق علیه باطل کمتر نیست.

دولت‌ مردان ایران اسلامی از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هیچ‌ گاه از ملت فاصله نداشتند و همواره در کنار مردم بودند، آن ها در ادامه این مسیر برای ساختن ایرانی آباد هم پیمان شده و از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد، و در این میان شرکت فولاد آذربایجان نیز با هم افزایی و همدلی وهمت فولاد مردان عرصه تولید در ساختن آینده ای روشن، نقش آفرینی می کند و چشم انداز توسعه همه جانبه کشور خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه خدمتگزاران کشور به ویژه همکاران پرتلاش خود تبریک عرض نموده و پیشرفت روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون داخلی و بین المللی را از خداوند متعال خواستارم.

علیرضا محمودی
مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان