مراسم تکریم و معارفه مهندس ناجی و دکتر محمودی

  • تاریخ انتشار : 1399/05/15
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای مراسم تکریم و معارفه مهندس ناجی و دکتر محمودی بسته هستند

دکتر محمودی به سمت سرپرست شرکت فولاد آذربایجان منصوب گردیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان طی حکم صادره از طرف آقای دکتر نادری مدیر عامل محترم شرکت ملی فولاد ایران؛ آقای دکتر علیرضا محمودی به سمت سرپرست شرکت فولاد آذربایجان منصوب شدند. مراسم تکریم و معارفه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۵ مقارن با ولادت با سعادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام علی النقی (ع) با ذکر صلوات بر محمد و آل (ص) و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل شرکت فولاد آذربایجان برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا آقای دکتر کاظم عباسی عضو محترم هیئت مدیره شرکت ملی فولاد ایران؛ ضمن تشکر از زحمات آقای مهندس ناجی در طول دوران مسئولیتشان در شرکت فولاد آذربایجان؛ آقای دکتر محمودی را به عنوان سرپرست جدید این شرکت معرفی نمودند . در ادامه آقای مهندس ناجی نیز ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت از همکاری و مشارکت یکایک پرسنل و مدیران شرکت فولاد آذربایجان تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند انجام  این مسئولیت خطیر  و وظیفه سنگینی که بر عهده داشتم؛  جز با همدلی و مشارکت و همکاری مدیران و پرسنل زحمتکش فولاد آذربایجان  میسر نبود. ایشان برای ادامه راه برای آقای دکتر محمودی آرزوی موفقیت از درگاه ایزد منان خواستار شدند.

در ادامه آقای دکتر محمودی سرپرست جدید شرکت نیز ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت از زحمات و خدمات آقای مهندس ناجی و تیم مدیریتی ایشان تقدیر و تشکر نمودند. در پایان مراسم به رسم یادبود لوح تقدیری از طرف اعضا هیئت مدیره و  کلیه پرسنل به جناب آقای مهندس ناجی  تقدیم گردید .

 

 

مورخ: 99/05/15

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان