مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان ،دیدار با مادران شهیدان در امتداد راه شهدا و ایثارگران است

مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان
دیدار با مادران شهیدان در امتداد راه شهدا و ایثارگران است
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان ،‌ علیرضا محمودی در دیدار با حاجیه خانم « مهرویه ابوالقاسم زاده » مادر شهید والامقام « علی ذوالقرنی»، گفت: دیدار با مادران شهدا یک توفیق بسیار بزرگ برای ما است و درواقع رحمت خداوند شامل حال ما شده است که خدمت شما مادر بزرگوار برسیم.
وی ضمن اشاره به صبر مادران شهدا، اضافه کرد: مادر بزرگواری که فرزند خود را در راه خدا تقدیم و صبوری کرده است، خداوند عظمتی به او عنایت کرده است که ظرفیت وجودی گنجایش این صبر را داشته است.
مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان با اشاره به اینکه در احادیث و روایات نقل شده که اول شخصی که شهید شفاعت می‌کند، پدر و مادر و بعد خانواده خود او است، اضافه کرد: خداوند به شما سرمایه عظیمی داده است و اینکه ما خدمت شما می‌آییم به طمع آن مقام شفاعتی است که شهدای شما دارند که ما را هم دعا بفرمایید تا در مسیر درستی قرار بگیریم و به میهن اسلامی و جامعه ایثارگری خدمت کنیم.

علی ذوالقرنی روز دهم فروردین ۱۳۴۲ ، در میانه دیده به جهان گشود. در عمیلات والفجر ۴، دوم آبان ماه ۱۳۶۲ ، به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر او در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.