متن بیانیه بسیجیان سراسر کشور و شهرستان میانه برای شرکت در انتخابات

 

بسم الله الرحمن الرحيم

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

“همانا خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را که در خودشان است تغییر دهند”(رعد/11)

 

حضرت امام خمینی (ره):این وظیفه ای الهی، وظیفه است ملی، وظیفه ای است انسانی، وظیفه ای است انسانی،وظیفه ای است که ما باید به آن عمل بکنبم. همه مان باید در انتخابات شرکت کنیم.

حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی): همه کسانی که به نظام جمهوری اسلامی وبه استقلال کشور معتقدند، به آینده کشور اهمیت می‌دهند

دلشان برای منافع ملی می سوزد،باید در انتخابات شرکت کنند.

حمد و سپاس خداوند بی همتا را که برما منت نهاد و نعمت انقلاب اسلامی و رهبری فرزانه را بر ما ارزانی داشت تا تحت زعامت آن عارف نستوه، ظلم و ستم جهانخواران و جیره خواران داخلی آنان را پایان ببخشیم و پرچم با شکوه حاکمیت ((الله))را بر  بلندای نهضت های مردمی جهان به اهتزاز در آوریم.

و اینک که  در سپیده دم طلوع فصل جدید حیات طیبه جمهوری اسلامی ایران و طلیعه روحبخش و فرحناک گام دوم انقلاب، گام های استوار جمهوریت و اسلامیت فراتر از مرزهای جغرافیایی، حاکمیت، دلهای آزاد مردان جهان را به دست آورده، ملت ما را در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داده است تا به همت و یاری یکدیگر به فصل جدید جمهوریت و اسلامیت، عقلانیت و اقتدار و نشاط و آبرومندی در زندگی سلامی دوباره بکنند و با انتخابی شایسته و اصلح، ایرانی عزتمند و سرافراز را شاهد باشند و این محقق نمی‌شود مگر با همت و اراده پر خروش و خواست همه ما.

بسیجیان و فعالان سراسر کشور، با تعظیم و تکریم مردم عزیز، از آحاد ملت شریف ایران دعوت می ‌نمایند تا تحت عنایت ذات اقدس الهی، با حضوری دشمن شکن و آگاهانه در انتخابات 28 خرداد ماه 1400، با شایسته ترین انتخاب که به فرموده فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) می باست فردی ولایتمدار با مدیریت قوی، ایمان قوی، عدالت خواه و فسادستیز، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی های کشور و جوانان، همیشه در میدان برای خدمت باشد، گامی دیگر در اعتلاء و ارتقای ایران اسلامی برداریم.

همه با هم  به نیابت شهدا می آییم و فردای ایران اسلامی را می سازیم

” بسیجیان، فرماندهان و فعالان پاپگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور”