صحبتهای مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت سالروز عملیات کربلای پنج

  • تاریخ انتشار : 1399/10/16
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای صحبتهای مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت سالروز عملیات کربلای پنج بسته هستند

صحبتهای مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت سالروز عملیات کربلای پنج

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان ؛ دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل این شرکت در پی صحبتهای صمیمی در جمع نمازگزاران این شرکت مباحثی از عملیات کربلای چهار و کربلای پنچ را تشریح کرد و بیان داشت :

عملیات کربلای چهار بنا به دلایلی با شکست مواجه گردید ولی بعد از گذشت کمتر از ۲۰ روز و بنا به فرمان فرمانده کل قوا حضرت امام خمینی (ره) نیروهای رزمنده و فرماندهان سپاه ایران طی طراحی و اجرای عملیات کربلای پنج ؛ ضمن انتقام سخت از دشمن ؛ ضربه ای مهلک به دشمن بعثی واردنمود که به عقیده برخی از کارشناسان مسائل جنگ؛ موفقیت بزرگ در عملیات کربلای پنج و عملیات بعدی در سایه درس بزرگی بود که از شکست در عملیات کربلای چهار عاید شده بود.

وی در ادامه افزود اکنون نیز عرصه ی جنگ اقتصادی و تولیدی می باشد و در این برهه که به نام سال جهش تولید نیز مزین می‌باشد؛ نباید از شکست و تحریم و….

هراسی به دل راه بدهیم و به مثابه دوران جنگ و دفاع مقدس در این کارزار نیز سربلند و پیروز باشیم . لذا ضمن تشکر از زحمات و تلاش کلیه  همکاران عزیزم در عرصه تولید فولاد ؛ توصیه میکنم با استعانت از خداوند منان و با صبر و حوصله و تلاش مضاعف ، مشکلات موجود را یکی پس از دیگری کنار زده و آینده ای روشن و درخشان را برای این مجموعه معظم رقم بزنید . اینجانب نیز با تمام توان خود و با هدف تولید کیفی و کمی مطلوبتر و نهایتا افزایش راندمان کاری در کنار شما عزیزان بوده و به فضل الهی از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد تا شعار ما میتوانیم را دوباره تحقق بخشیم .

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/10/16