دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل ونائب رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد آذربایجان در بیانیه ای ، خانواده بزرگ صنعت فولاد را دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش ور کرد .

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخاب آزادانه وآگاهانه از جمله دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو انقلاب تاکنون است ومشارکت در ادوار گذشته اقتدارملی را بارها به رخ جهانیان کشیده است.
در آستانه این انتخابات بزرگ که شاهد صف آرایی دشمنان این سرزمین کهن هستیم حضور پرشور مردم فهیم ایران علی الخصوص فولادمردان عرصه صنعت در پای صندوق های رای فرصتی برای تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ایران همیشه سرفراز ماست .
گرچه برخی مشکلات داخلی وفشارهای خارجی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام ، جامعه را در تنگنا قرار داده است اما همگان می‌دانند راه برون رفت از این بحران ها عدم مشارکت درانتخابات نیست ، بلکه با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای و انتخاب فردی شایسته برای ساماندهی و رفع مشکلات کشور پایبندی خود به آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی رحمة الله و خون هزاران شهید انقلاب و دفاع مقدس و تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا ،اعلام و بذر یاس و نا امیدی را در دل دشمنان پراکنده می‌نماییم .
بنده نیز به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ صنعت فولاد به ویژه به همکاران خود در واحدهای مختلف شرکت که همواره در جهت رونق و آبادانی کشور و قطع وابستگی از بیگانگان در سنگر تولید مجاهدت می نمایند دعوت نموده تا برای نمایش استقامت و پایداری در برابر زیاده‌خواهان و طمع ورزان این مرز بوم با حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر سربلندی و صلابت فرزندان ایران زمین را در برابر جهانیان به منصه ظهور برسانیم.