حضور شرکت فولاد آذربایجان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران متافو

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان ، این نمایشگاه با حضور شرکت‌های فولادی، نوردی، معدنی و جمعی از فعالان عرصه فولاد در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
در این پنج روز از نمایشگاه سید محمد رضا میر تاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو  و  نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،صادق نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنایع، علی نبوی دستیار ویژه وزیر صمت ،آقاجانلو‌ مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران ،احسان نمازی زاده رئیس اندیشکده صنعت و معدن مجمع تشخیص مصلحت نظام در غرفه شرکت فولاد آذربایجان حضور یافتند و از حمایت های همه جانبه خود از شرکت فولاد آذربایجان‌ را اعلام نمودند.

صادق نیارکی با معاون امور صنایع وزیر صمت در پاسخ به سوال خبرنگار روابط‌عمومی فولاد آذربایجان مبنی بر محدودیت‌های گاز شرکت‌ این شرکت در زمستانو‌برق در تابستان گفت: در رابطه با بحث محدودیت‌های گاز صنایع فولادی با وزارت نفت و محدودیت های برق با وزیر نیرو جلساتی برگزار کردیم تا کمترین محدودیت به شرکت‌های فولادی اعمال شود. از طرفی به شرکت‌های فعال در زنجیره فولاد پیشنهاد می‌شود، نسبت به اصلاح مصرف سوخت و استفاده از فناوری‌های نوین اقدام کنند.
سید محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز با حضور در غرفه، ضمن آشنایی بیشتر با طرحهای توسعه ای شرکت فولاد آذربایجان ، از حمایت همه جانبه مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از فولاد آذربایجان خبر داد.

علی نبوی دستیار ویژه وزیر صمت و سپهر مدیر روابط عمومی ایمیدرو در دیداری که در غرفه این شرکت با اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت داشت ضمن ابراز خرسندی از حضور در غرفه شرکت فولاد آذربایجان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران متافو از حمایت همه جانبه از طرح های توسعه ای این شرکت داشت و قول های مساعدی برای پیشرفت این طرح ها ارایه داد.
آقاجانلو با مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در پاسخ به سوال خبرنگار روابط‌عمومی در مورد شرکت فولاد آذربایجان گفت: ضمن تشکر از محمودی مدیرعامل سابق شرکت از حمایت همه جانبه از هادی غلامزاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ابراز امیدواری کرد که شرکت فولاد آذربایجان به اهداف تعیین شده خود برسد.
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو عصرگاه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰، پس از پنج روز به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان ، این نمایشگاه با حضور شرکت‌های فولادی، نوردی، معدنی و جمعی از فعالان عرصه فولاد در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
در این پنج روز فعالان اقتصادی ،شرکت های بازرگانی و صادراتی با دیدار با حبیبی قائم مقام شرکت و پزشکی مدیر فروش قراردادهای تجاری امضا کردند .
شرکت های فنی و دانش بنیان و خدمات فنی با دیدار با فرتاش مشاور فنی مدیرعامل و نصیرزاده مدیر فنی شرکت تفاهم‌نامه های همکاری امضا کردند .
شایان ذکر است جلالی مدیر اجرایی شرکت با حضور در غرفه این شرکت و دیدار با حبیبی قائم مقام شرکت و هاشمی رئیس روابط عمومی از حضور این شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی متافو تشکر کرد .

شایان ذکر است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری ایران متافو با حضور صادق نیارکی معاون امور صنایع وزیر صمت از ۱۴ آذر ماه به مدت پنج روز با حضور ۳۲۰ شرکت‌ فولادی، معدنی، تامین‌کنندگان داخلی و خارجی و فعالان حوزه صنعت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

از مهم‌ترین اهداف نمايشگاه می‌توان به: معرفی توانمندی‌ها و محصولات، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، شناخت رقبا، ارتباط با تامین‌کنندگان مواد خام، به‌ روز رسانی دانش تخصصی و فرصت جذب سرمایه‌گذار اشاره کرد.
گفتی است، شرکت فولاد آذربایجان در سالن 38B این نمایشگاه حضور فعال داشت