تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران

مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و ایثارگران شرکت گفت: اجر و پاداش خداوند به شهدا زنده ماندن دائمی و جاودانگی آنها در تاریخ است.
‌به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان ، محمودی در جلسه تجلیل از خانواده محترم شهدا و ایثارگران شرکت فولاد آذربایجان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا در راه خداوند به شهادت رسیدند و خداوند متعال در قبال بخشش هستی و جانشان، اجر و پاداش مضاعفی به ایشان عطا فرموده که همان زنده ماندن دائمی و جاودانگی آنها در تاریخ است.

وی افزود: از این رو برای تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان ، هر چه انجام دهیم کم است چرا که شهدا در دفاع مقدس توفیق حضورداشته و خداوند آنها را انتخاب کرد و امروز در کنار اهل بیت (ع) و سایر شهدا در نورانیت قرار دارند و انشاالله این نورانیت ومعنویت در زندگی ما نیز تجلی پیدا کند.

مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان تصریح کرد: امروز مسئولیت ما آن است که مراقب باشیم خون شهدا پایمال نشود و حفظ عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مسئولیتی است که بر گردن ما می باشد .
در پایان جلسه مدیر عامل شرکت با اهداء لوح یادبود و هدایایی از عزیزان تقدیر به عمل اوردند .