تجلیل معاونین وزیر صمت از حضور تاثیرگذار شرکت فولاد آذربایجان در نمایشگاه متافوند

کشاورز معاون معدنی وزارت صمت و شهیدی معاون وزیر و رییس سازمان زمین شناسی با حضور در هجدهمین نمایشگــاه بین المللــی متالــورژی، فـولاد، ریخته گـری، آهنگـری،ماشیــن آلات و صنایـع وابسـته از غرفه شرکت فولاد آذربایجان و مجتمع فولاد میانه بازدید کرده، از مدیرعامل شرکت به سبب حضور تأثیرگذار در نمایشگاه متافوند تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، در آخرین روز برپایی نمایشگاه بین المللــی متالــورژی، فـولاد، ریخته گـری، آهنگـری،ماشیــن آلات و صنایـع وابسـته درمحل نمایشگاه های بین المللی تبریز، جمعی از مسئولین ارشد استانی و شهرستانی از جمله امین زاده رئیس سازمان صمت استان و حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه نیز در غرفه شرکت فولاد آذربایجان حضور یافتند.
حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه، ضمن بازدید از غرفه شرکت فولاد آذربایجان و مجتمع فولاد میانه و دستاوردهای این مجموعه ها، با محمودی مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان دیدار کرد.
در این دیدار محمودی به بیان گزارش عملکرد شرکت پرداخته، اهداف و برنامه های شرکت برای ماه های آتی و رسیدن به تولید برنامه ریزی شده را تشریح کرد.
حجت الاسلام محمدی نیز با قدردانی از زحمات مدیرعامل و عوامل مجموعه فولاد آذربایجان در راستای پیشبرد اهداف این مجموعه و برپایی غرفه ای فعال و در شان این مجموعه بزرگ فولادی، گفت: روند رو به رشد شرکت فولاد آذربایجان با تولیدات بیشتر و با کیفیت، حرکت در مسیر کسب روزافزون رضایتمندی مشتریان و اهداف اقتصادی کشور است.
گفتنی است در غرفه شرکت فولاد آذربایجان که با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از جمله انجمن های مربوط به صنایع فولادی، معدنی، نورد، تجار و صادرکنندگان مطرح کشور روبرو شد، کارشناسان حوزه های مختلف شرکت در خصوص محصولات، پروژه ها و دستاوردهای این شرکت به ارائه توضیح پرداختند که زمینه عقد قراردادهای مهمی را برای شرکت فولاد آذربایجان فراهم کرد.