برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان

  • تاریخ انتشار : 1399/12/06
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان بسته هستند

برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، مورخ 99/12/06 مقارن با ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) مراسمی تحت عنوان “آئین نکوداشت و تجلیل از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان” در محل این شرکت برگزار گردید. این مراسم با ذکر صلوات بر محمد و آل و محمد (ص) و تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید شروع شد. سپس دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و خیر مقدم به میهمانان و مدعوین گرامی از زحمات چندین ساله پرسنل زحمتکش و خدوم شرکت تقدیر و تشکر نموده و بیان داشت: امید است در گام دوم زندگی همواره  موفق و تندرست در کنار خانواده و در خدمت خانواده بوده باشید و انتظارات این مجموعه از شما عزیزان که کوله باری از تجربیات را اندوخته اید، این است که ارتباط خود را با شرکت حفظ نموده و عندالزوم به نیروهای جوان انتقال بدهید.

سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه محترم میانه نیز ولادت با سعادت امیر مومنان علی (ع) را تبریک گفته و از سیره و سلوک آن حضرت نکاتی  را بیان نمود. ایشان یادآور شدند احترام به خانواده از آموزه های دینی ما بوده و به شما عزیزان بازنشسته توصیه می کنم همواره با اهل خانواده با خوشرویی و احترام برخورد نمائید.

مراسم با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل به بازنشستگان ادامه و پس از اقامه نماز ظهر و عصر توسط حاج آقا محمدی امام جمعه میانه خاتمه یافت.

 

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/12/06