برگزاری جلسه برنامه ریزی تولید و هماهنگی بین واحدهای شرکت در سال 1400

  • تاریخ انتشار : 1400/02/02
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری جلسه برنامه ریزی تولید و هماهنگی بین واحدهای شرکت در سال 1400 بسته هستند

برگزاری جلسه برنامه ریزی تولید و هماهنگی بین واحدهای شرکت در سال 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، جلسه برنامه ریزی تولید و هماهنگی بین واحدهای شرکت در مورخه 1400/01/31در سالن جلسات مدیریت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مهندس میر حسینی گزارشی از روند تولید در فرودین ماه سال جاری و رسیدن به اهداف و برنامه ریزی ابلاغی سازمان با وجود چالش هایی از قبیل تعطیلی شیفت های تولید به دلیل وضیعت کرونایی شهرستان ارائه و سپس واحد های مرتبط در این خصوص توضیحاتی ارائه کردند. در ادامه آقای دکتر محمودی با بیان اینکه تمامی واحدها می بایست نسبت به رعایت الزامات قانونی در سیستم اهتمام بیشتری داشته باشند تاکید کردند کلیه واحدهای مرتبط اطلاعات مورد نیاز را در سیستم های مربوطه ثبت نمایند.

در ادامه واحد فروش، برنامه فروش اردیبهشت ماه به تفکیک سایز و بر اساس بودجه مصوب شرکت  ارائه و در این خصوص برنامه های خود بر  اساس امکان سنجی تولید و صرفه و صلاح شرکت مورد بررسی قرار داده و بعد از نهایی شدن به تصویب مدیریت محترم رسید.

در پایان آقای دکتر محمودی گزارشی از روند طرح و توسعه شرکت و اقدامات انجام گرفته توسط تیم مدیریت شرکت ارائه نمودند و جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان