استفاده از توان شرکت های داخلی و شرکت های دانش بنیان در سال جهش تولید جهت بومی سازی قطعات فنی در شرکت فولاد آذربایجان

  • تاریخ انتشار : 1399/08/14
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای استفاده از توان شرکت های داخلی و شرکت های دانش بنیان در سال جهش تولید جهت بومی سازی قطعات فنی در شرکت فولاد آذربایجان بسته هستند

استفاده از توان شرکت های داخلی و شرکت های دانش بنیان در سال جهش تولید جهت بومی سازی قطعات فنی در شرکت فولاد آذربایجان

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان؛ دکتر  علیرضا محمودی مدیر عامل جدید  شرکت در این خصوص گفت: به جهت تحریم ظالمانه کشورمان توسط استکبار جهانی و به منظور تامین قطعات فنی شرکت در سال جهش تولید با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی؛ قطعات فنی  مورد نیاز این شرکت توسط مهندسین توانمند شرکت و با همکاری شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری در داخل کشور ساخته شده و مایحتاج فنی شرکت تامین می گردد.

وی اضافه کرد: بعضی از قطعات الکترونیکی حساس شرکت که قبلا از تولید کنندگان کشورهای مختلف  از جمله شرکت زیمنس آلمان و…. تامین میگردید با نازلترین قیمت و در حدود یک پنجم قیمت های جهانی در داخل کشور طراحی و بومی سازی میگردد. دکتر محمودی اظهار امیدواری کرد و گفت: با اتکال به  خداوند متعال توانسته ایم بیشتر نیازهای  خطوط تولیدمان را تامین کرده و مابقی نیز در دست تهیه و تامین از طریق شرکت های توانمند داخلی میباشد. امید است شاهد رشد و شکوفایی هرچه بهتر صنایع میهن عزیزیمان باشیم و در جهت کاهش و قطع وابستگی به کشورهای دیگر گام های موثری برداریم .

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/08/14