پیام مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته دولت

  • تاریخ انتشار : 1399/06/04
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پیام مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت هفته دولت بسته هستند

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّه

به گزارش روابط شرکت فولاد آذربایجان؛ دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان هفته دولت را به شرح متن ذیل تبریک گفت:

ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم؛ هفته دولت امسال که مزیّن به نام سال جهش تولید از طرف رهبر معظم انقلاب می باشد و نیز تقارن آن با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالحسین (ع)؛ را به ملت فهیم و دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با استعانت از سیره و سلوک حضرت امام حسین(ع) در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی گام های موثّری برداشته و منش آن حضرت را تحقق بخشیم. هفته دولت بهترین فرصت برای یادآوری اندیشه های سبز و گران قیمت شهیدان رجایی و با هنر است. همچنان که این دو شهید بزرگوار توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی دارند و خدمات شایانی به همه مردم به ویژه محرومان ارائه نمایند. اینجانب معتقدم با یستی تلاش و کوشش مضاعف نمود تا یک مجموعه عدالت محور، متعهد و متدین با نیت خدمت خالصانه و در شأن ملت فراهم آورد.

لذا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت و روز کارمند را به همه خدمتگزاران کشور به ویژه همکاران پر تلاش و زحمتکش خود در شرکت فولاد آذربایجان تبریک و تهنیت می گویم.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/06/04