پیام مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت روزکارگر

  • تاریخ انتشار : 1400/02/11
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای پیام مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت روزکارگر بسته هستند

پیام مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت روزکارگر

بسم  الله الرحمن الرحیم

” وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى”

“و اینکه برای انسان جز حاصل تلاش او نیست”

همکاران محترم شرکت فولاد آذربایجان

سلام علیکم؛

چرخ‌های صنعت و تولید کشور با دستان پرتوان کارگران جامعه است که به گردش در می ‌آید و با  همت جامعه شریف و زحمتکش کارگری است که در عرصه های خودکفای، همواره سربلندیم و حرفی برای گفتن داریم.

خرسندیم که خانواده بزرگ فولاد آذربایجان مملو از مردانی است که در کسوت مقدس کارگری، خدمات ارزنده ای ر در راه سرافرازی میهن اسلامی ارایه کرده اند و مفتخریم به این تلاش گرانی که ماموریت بزرگ ایشان ارتقاء تولید ملی است.

به خوبی آگاهیم؛چرخ صنعت فولاد در دوران سخت کرونا و تحریم با دست توانای شما به چرخش در آمد و حیات پر توفیق و دستاوردهای بزرگ این کارخانه عظیم صنعتی بیش از پیش وامدار کار و سختکوشی شما ست. اراده و تلاش خستگی ناپذیر شما بر تارک سپهر صنعتی ایران نقش بسته است و از این پس نیز درخشش این واحد صنعتی در گرو فکر خوش و تلاش دیر پای شما خواهد بود.

مردان جبهه فولاد آذربایجان علیرغم بازنشستگی همکارانشان در تولید، با غیرت و با از خودگذشتگی همکارانشان در تولید، با غیرت و با از خودگذشتگی فراوان نگذاشتند که در سال “تولید،پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها “چرخ تولید کارخانه در این جبهه نبرد با تروریسم اقتصادی متوقف شودو آمار تولید نسبت به سال های گذشته تنزل پیداکند به راستی که این کار ارزش جهادی را دارد.

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، تلاش های شبانه روزی کارگران پرتلاش و زحمت کش را ارج نهاده و سلامتی،سعادت ، بهرورزی و پیروزی هر چه بیشتر شما عزیزان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

                                                                                               علیرضا محمودی

                                                                                 مدیرعامل شرکت فولادی آذربایجان