پیام تبریک مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان به مناسبت روز خبرنگار

محمودی مدیرعامل فولاد آذربایجان به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی به شرح ذیل صادر نمود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم
اصحاب قلم ،روزنامه نگاران وخبرنگاران، به عنوان راویان صدیق جریان اطلاعات و دانش، قاصدان امین رویدادها و اخبار تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و مسئولیت پذیری در جامعه هستند که رسالت خطیر و سنگین بیان واقعیت و تصویرگری حقیقی از گفتارها و دیده ها را بر عهده دارند در حقیقت سلامت فکری روحی و اجتماعی درگرو و مرهون تلاش‌های متعهدانه خبرنگاران است همچنین با توجه به تذکرات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر تلاش دشمنان برای تاثیرگذاری و مسلط شدن بر افکار عمومی کشور ها از جمله مردم ایران از طریق جنگ نرم ،جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای اهمیت وظایف خطیر خبرنگاران بیش از پیش آشکار می شود.

افزون بر این با توجه به اینکه نقش کنونی صنعت در شرایط اقتصادی کشور نقش ویژه‌ای است انتظار می‌رود خبرنگاران دستاوردهای این حوزه را به جهت امیدآفرینی در جامعه به صورت ویژه مورد پوشش قرار دهند.
آنچه مسلم است بخشی از مسئولیت اطلاع رسانی و ارتباط با افکار عمومی نشر و اطلاع رسانی خدمات فعالیت ها، تلاش ها و برنامه های شرکت فولاد آذربایجان بر عهده خبرنگاران است.

از همین رو شرکت فولاد آذربایجان ضمن قدردانی از تلاش های خبرنگاران معزز، همراهی با رسانه های گروهی در انجام وظیفه و رسالت حقیقی و پیامبرگونه انتقال حقایق و پیام و واقعیت به افکار عمومی را مسئولیت اجتماعی خود می داند و تلاش می کند ضمن برقراری تعامل سازنده و مداوم با اصحاب فرهنگ و رسانه به رسالت های اجتماعی خود در راستای منافع ملی و سازمانی اهتمام ورزد.

اینجانب ۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار گرانقدر جمهوری اسلامی ایران که به روز گرامیداشت خبرنگار نامگذاری شده است را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده توفیق روز افزون آنها را از خداوند متعال خواستارم.

علیرضا محمودی

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره