نشست دکتر محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میانه

  • تاریخ انتشار : 1399/12/25
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای نشست دکتر محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میانه بسته هستند

نشست دکتر محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان میانه

مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان: میلگرد تولیدی این شرکت جزو استاندارد ترین محصول میلگرد در کل کشور است/ درآمد شرکت از فروش محصول در سال جاری ۲۵ هزار میلیارد ریال است.

 مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان با اشاره به فعالیت مجتمع فولاد آذربایجان از ۲۰ سال پیش و ظرفیت اسمی ۵۵۰ هزار تنی محصول در سال؛ میلگرد تولیدی این شرکت را جزو استاندارد ترین محصول در کل کشور دانست.

علیرضا محمودی در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان با بیان اینکه تحریم ها؛ محدودیت های کرونایی؛ کمبود گاز و قطعی یکماهه برق بر روند تولید در سال جاری اثرگذار بود اضافه کرد: علی رغم این مسائل در تولید امسال نسبت به سال گذشته چندان عقب تر نبوده وتوانستیم به درآمد ۲۵ هزار میلیارد ریالی از فروش محصولات  تا بهمن ماه برسیم.

وی با بیان اینکه تلاش ما در مجتمع؛ خارج نمودن شرکت از ماده ۱۴۱ قانون به علت داشتن زیان انباشته در کارخانه است تصریح کرد: از سال ۹۷ در این راستا تلاش شده و با تمهیداتی در فروش و با ۹۰ درصد سود توانسته اند ۹ درصد ارزش افزوده را به شهرستان برگردانند که امسال نیز تا پایان بهمن ۱۲۴ میلیارد ریال ارزش افزوده پرداخت کرده و ۱۲ درصد رشد داشتیم.

محمودی به قابلیت تولید محصولات دیگری چون نبشی؛ سپری؛ تسمه؛ میلگرد ۸ و غیره در این مجتمع اشاره کرد و گفت: ما تولید میلگرد آلیاژی و کم آلیاژی برای ساخت پیچ و مهره را در دست تحقیق و برنامه ریزی قرار داده و امیدواریم با تولید میلگرد ۸ نیز به اهداف بزرگتری برسیم.

وی تغییر شیوه واگذاری مجتمع در بورس را یکی دیگر از اقدامات خواند اضافه کرد: با راه اندازی واحد ذوب این مجتمع تکمیل و فعالیت سه مجموعه در کنار هم نیاز به فضای بیشتری خواهد داشت که این امر در حال پیگیری و تسهیل موانع از سوی مسوولین شهرستان از جمله نماینده مردم میانه؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان؛ امام جمعه و دادستان میانه از طریق وزارت صمت است.

محمودی در پایان با تاکید بر اینکه نگاه به رسانه و اطلاع رسانی نباید نگاه ابزاری باشد بر لزوم ارتباط تنگاتنگ رسانه و فولاد در جهت نزدیکی مردم با شرکت و آشنایی آنها با این ظرفیت بزرگ در شهرستان و انعکاس مطلوب اخبار و اطلاعات فولاد تاکید کرد و افزود: امیدوارم با شناختی که از آقای هاشمی مسوول جدید  روابط عمومی فولاد و روابط و درایت ایشان دارم و ارتباطی که ایشان با خبرنگاران خواهند داشت این امر به خوبی محقق شود.

در پایان مراسم مدیر عامل فولاد آذربایجان از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان با هدایایی تجلیل نمود.

 

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/12/25