دیدار نماینده محترم شهرستان میانه با مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان

  • تاریخ انتشار : 1399/09/17
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای دیدار نماینده محترم شهرستان میانه با مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان بسته هستند

دیدار نماینده محترم شهرستان میانه با مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان 

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان مورخ ۹۹/۹/۱۶ دکتر مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل این شرکت از سایت تولید بازدید به عمل آورد. این جلسه با حضور اعضای شورای مدیران تشکیل گردید. ابتدا دکتر محمودی ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی؛ گزارشی از روند فعالیت های شرکت، اقدامات انجام یافته طی شش ماه گذشته و برنامه های آتی و هدف گذاری شده را تشریح و بیان نمود. سپس هریک از مدیران واحدهای شرکت گزارشی مختصری از عملکرد حوزه مدیریتی خود را ارائه نمودند.

دکتر اسماعیلی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل شرکت فولاد آذربایجان بیان داشت: از آنجائیکه متاسفانه صنعت فولاد به عنوان یک صنعت مادر در جایگاه اصلی خود واقع نشده در حالی که می توانست تحت یک مدیریت و برنامه ریزی هدفمند به جایگاه اصلی خود برسد .

وی در ادامه بیان داشت: باید با به کار گیری شیوه های مناسب مدیریتی این عقب ماندگی مزمن را بر طرف نمود که در این راستا اینجانب آمادگی هرگونه مساعدت و رایزنی با مراجع ذیربط را اعلام میدارم و امیدوارم با پیگیری های مجدانه ورفع موانع شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این مجموعه بزرگ باشیم .

این دیدار پس از بازدید از خط نورد شرکت خاتمه یافت.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/09/17