برگزاری مراسم یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در شرکت فولاد آذربایجان

  • تاریخ انتشار : 1399/10/13
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری مراسم یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در شرکت فولاد آذربایجان بسته هستند

برگزاری مراسم یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در شرکت فولاد آذربایجان

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان مراسم یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل مجتمع فرهنگی مذهبی آیت اله حامدی شرکت و با حضور جمعی از پرسنل شرکت با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردید. این مراسم با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان میانه و حاج حسین ابوالقاسم زاده یادگار هشت سال دفاع مقدس فرمانده گردان بقیه اله این شهرستان با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد شروع شد. ابتدا سرهنگ پاسدار، جانباز جنگ تحمیلی حاج حسین ابوالقاسم زاده به عنوان راوی جنگ ضمن ایراد سخنرانی من باب ولایتمداری و دفاع از حریم ولایت با تأسی از نام و منویات حضرت زهرا (س)، اشاره ای به یاد و خاطرات سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نمود و اینکه چگونه به آرزوی خود که همانا شهادت در راه اسلام و انقلاب بود رسید، مطالبی را بیان نمود. سپس سرهنگ محمدی فرمانده محترم سپاه میانه نیز به ناتوانی و ضعف دشمن در منطقه اشاره نمود و بیان داشت، امروزه مرزهای سپاه ایران محدود به مرز جغرافیایی نیست و ترس و واهمه دشمن آن است که از دل خاک خودشان جوش و خروش انقلاب ایران گریبان گیرشان شود.

وی ادامه داد: مکتب حاج قاسم مکتب فراملی است همانطور که امروزه شاهد هستیم در اقصی نقاط دنیا فارغ از هر دین و مسلک و قومیت صحبت از شجاعت و ایثار و فداکاری این ابر مرد تاریخ می باشد. و هرگز نور این مکتب خاموش نخواهد شد.

مراسم پس از اقامه نماز ظهر و عصر توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صفیخانی و پذیرایی از حضار مجلس و با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/10/13