برگزاری مراسم تکریم از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان

  • تاریخ انتشار : 1399/05/27
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای برگزاری مراسم تکریم از بازنشستگان شرکت فولاد آذربایجان بسته هستند

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، مراسم تکریم جمعی از بازنشستگان این شرکت با رعایت کامل اصول و پروتکل های بهداشتی و با حضور مدیران واحدهای مختلف شرکت، معاون محترم مدیر کل و رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان میانه برگزار گردید. این مراسم تحت عنوان ” آئین نکو داشت بازنشستگان” مورخ 99/05/27به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در محل آمفی تئاتر شرکت فولاد آذربایجان با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم موسوی مدیر روابط عمومی شرکت در سخنانی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضران و تقدیر و تشکر از مدیریت محترم عامل به خاطر دستور موافقت و مساعدت و یژه و قرائت پیام ایشان گفت: چنین مراسمی به افتخار سالها خدمت شرافتمندانه شما عزیزان در این مجموعه برگزار شده و امیدواریم موضوع بازنشستگی را از زاویه و بعد دیگری بنگریم و آنرا پایان کار تلقی نکرده و با استفاده از تجربیات و بهره برداری از اندوخته های دوران خدمت با شادی و نشاط بیشتر در کانون گرم خانواده به نحو مطلوب، زندگی را ادامه دهیم.

سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج وحید صفی خانی مشاور فرهنگی مدیر عامل در باب حفظ کرامت انسانی از جمیع جهات به ایرادسخنرانی پرداخته و بیان نمود مطابق آموزه های دینی حفظ ارزش ها و کرامت انسانی از اهم موارد بوده و باید به نحو موثر و مطلوب در جامعه فرهنگ سازی و گسترش یافته و بیش از پیش مورد توجه همگان قرار بگیرد.

سپس آقای دکتر کبیری معاون محترم مدیر کل و رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز در باب منزلت پیش کسوتان و اینکه اینان سرمایه های جامعه کنونی می باشند سخنانی ایراد نمود. این مراسم با اهدا لوح یادبود و هدایایی پس از پذیرایی و صرف نهار با اقامه نماز جماعت خاتمه یافت.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 99/05/27