برگزاری جلسه شورای عالی مدیران

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان،جلسه شورای عالی مدیران شرکت فولاد آذربایجان به ریاست دکتر علیرضا محمودی مدیرعامل و همه مدیران واحد ها در سالن جلسات ساختمان مدیریت با محوریت هماهنگی و هم افزایی بیشتر بین واحد ها برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه علیرضا محمودی ضمن گرامیداشت شهدای دولت شهیدان رجایی، باهنر و شهدای جمعه سیاه ۱۷ شهریور ،یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت در ادامه  بیان داشت ، دفاع مقدس،نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند، اینجانب از همه شما بویژه واحد روابط عمومی خواستارم برای هر چه باشکوهتر برگزار کردن این هفته از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

وی در ادامه ضمن تشکر از همه واحد ها که با هماهنگی وهم افزایی بهتر باعث پیشرفت ودر نهایت افزایش تولید شرکت نسبت به شش ماه مشابه سال 1399 شدند درراستای بهتر شدن این هماهنگی ها و مباحث انگیزش و رفاهی برای پرسنل  شرکت فولاد پیشنهاداتی ارایه دادند.

در ادامه این جلسه مدیران واحد ها در خصوص واحدهای خود وارتقاء تولیدبه بحث بررسی پرداختندو پیشنهاداتی ارایه دادند

همچنین در پایان جلسه  طی احکامی از طرف دکتر محمودی، عبداله نصیرزاده به عنوان مدیر امور بهره برداری و بشیر پزشکی به عنوان سرپرست امور فروش و بازاریابی منصوب شدند.