بازدید مشترک مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان با هیئت همراه و‌ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه از خطوط تولید شرکت میانرو

بازدید مشترک مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان با هیئت همراه و‌ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه از خطوط تولید شرکت میانرو  

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل فولاد آذربایجان، همراه با محمودیان دادستان شهرستان میانه از خطوط تولید شرکت میانرو شهرستان میانه بازدید بعمل اوردند.

مهندس کلانتری مدیرعامل شرکت میانرو؛ در این بازدید از عملکرد تولید و سفارش در سال 99 و موفقیتهای مکسوبه در این صنعت و عزم بالای مدیریت وهمکاران شرکت برای دستیابی به اهداف خود در سال 1400 توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه جلسه هم اندیشی محمودیان دادستان شهرستان میانه:  در راستای سال ( تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها) و منویات رهبر معظم انقلاب گفت:  بنده به عنوان سرباز صفر رهبری برای حل مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرستان یکی از وظایف ما می‌باشد و در اسرع وقت مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفته و کار گروهی برای رفع مشکلات و راهکارهایی برای آن تشکیل دادیم.

محمودیان اظهار داشت: دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال و مانع زدایی ها را در الویت قرار داده است.

دکتر علیرضا محمودی مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان: ضمن تبریک سال جدید عزت و اقتدار شرکت در سال 1400 را اصلی ترین هدف برشمرد وگفت:با توجه به نامگذاری این سال توسط مقام معظم رهبری بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها عنوان داشت امیدوارم با هماهنگ سازی لازم با سرعت روند اجرایی به دستورات مقام معظم رهبری را در عمل به اثبات رسانده و بتوانیم با افزایش تولید، اقتداری صدچندان به مجموعه صنعت این شهرستان برگردانیم.

محمودی ضمن تشکر از دستگاه  قضایی جهت حمایت از تولید، هم افزایی و ارتباط بین فولاد و گیربکس سازی  مجموعه پر بازده (شرکت میانرو)  آمادگی جهت همکاری با شرکت میانرو، بر هم افزایی و ارتباط بین دو صنعت فولاد و گیربکس سازی و همکاری بین دو شرکت اعلام کرد.

وی ضمن اشاره به این نکته که پتانسیل لازم در شرکت فولاد موجود می باشد افزود پشتبانی های لازم را با تمام توان بکار خواهیم بست تا موانع تولید رفع و شاهد عزت و اقتداری استوار باشیم .و راه انداری خط تولید فولاد آلیاژی ck45 را بزرگترین برنامه سال جدید برشمرد و ادامه داد بدون هیچگونه تأملی اجرایی خواهیم کرد.

روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان

مورخ: 1400/01/18