بازدید رئیس منطقه ۵ سازمان بازرسی کل کشور از شرکت فولاد آذربایجان

مدیرکل بازرسی استان آذربایجان شرقی از شرکت فولاد آذربایجان بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آذربایجان، کرمی در ادامه سفر به شهرستان میانه به‌صورت سرزده از شرکت فولاد آذربایجان بازدید و از نزدیک در جریان فرآیند تولید میلگرد موانع و مشکلات این شرکت قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید، کرمی همراه مشایخی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه از قسمتهای مختلف خط تولید انبار های مواد اولیه ،بسته بندی ، انبار محصول بازدید کرد .
در ادامه نشستی در سالن جلسات مدیریت شرکت فولاد آذربایجان برگزار گردید که در ابتدا جلسه مشایخی معاون استاندار ضمن خوشامد گویی ، مهمترین دغدغه شرکت فولاد آذربایجان که به عنوان قدیمی ترین واحد فولادی شمالغرب کشور هست را کمبود گاز طبیعی، تملک اراضی برای توسعه فاز فولادسازی و اجرای طرح توسعه تولید کلاف دانست .
در ادامه جلسه اصلانیان مدیر امور مالی شرکت از وضعیت مالی شرکت سابقه واگذاری، بازگشت مجدد و تصدی دوباره دولت و اینکه در حال حاضر از برنامه راهبری ایمیدرو به علت مشکلات برون سازمانی چون قطعی برق ، ۱۰ درصد عقب هستیم ، مطالبی بیان کرد
وی افزود ،مشکل اساسی شرکت کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش می باشد که با حمایت مسئولین میتوانیم از این مسئله عبور کنیم .
در ادامه کرمی مدیر کل سازمان بازرسی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده بزرگ فولاد آذربایجان و اشاره به وظایف ذاتی سازمان بازرسی از قبیل نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی کشور،جلوگیری از فساد اداری،صیانت از حقوق عامه مردم وسالم سازی اداری ، حمایت از تولید و اشتغال را از اولویت های سازمان بازرسی دانست
وی با اعلام آمادگی در راستای کمک به رفع موانع و پشتیبانی از تولید گفت:فعال بودن شرکت فولاد آذربایجان و پیشرو بودن در حوزه HSEE واقعا برازنده نگین صنعت فولاد استان می باشد.
او گفت برای رفع مشکلات پیشرو از قبیل کمبود گاز که مسئله فرا استانی می باشد باید همه مسئولین شهرستانی و نمایندگان شهر با هماهنگی هم به رفع مشکلات کمک کنند .